fbpx
Denne aktivitet er afholdt

Ekstra åbent mors dag

Flere butikker holder ekstra åbent i anledning af mors dag den 12. maj. Så kom forbi og køb din gave eller inviter hende ud og spise i Tarup Center.

Butikker der har åbent:

Matas 10.00-14.00
Imerco 10.00-16.00
Martha Fleur 7.00-14.00
Only 10.00-16.00

Butikker med normale åbningstider

Kornbageren 6.30-14.00
Løvbjerg 8.00-21.00
D’let 12.00-19.30
McDonald’s 08.00-01.00
Kawasaki Sushi 12.00-21.30
Normal 10.00-14.00
Brdr. Simonsen 10.00-15.00

PRAKTISK INFO

12. maj
Specielle åbningstider
Gratis at deltage

FLERE AKTIVITETER

Info – Adgangsforhold under byggefasen

2023-2024

Her bliver du løbende opdateret om adgangsforhold, parkering m.m. i forbindelse med byggeriet

Mød Langøre i maj

1.-31. maj

Se her hvornår du kan møde Langøre i centret.

VIP-tilbud kun for medlemmer

21.-25. maj

Tilmeld dig vores kundeklub og få eksklusive tilbud